KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803033
nr 1380 3033
Hugo Löhr. Barn vid strand. Signerad Hugo Löhr, daterad 1890. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:34:26
22/2 19:29:26